Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERA-3VPB4871V |
| LIXINC Part # | ERA-3VPB4871V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 4.87K OHM 0.1% 1/8W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERA-3VPB4871V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERA-3VPB4871V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERA-3V |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.87 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±15ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PE2010DKM070R005L | RES 0.005 OHM 0.5% 1/2W 2010 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342K07B182ARWS | RES SMD 182 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR0805KR-7W160RL | RES 160 OHM 10% 1/4W 0805 | 831 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLTT0805Z5901QGT5 | RES SMD 5.9K OHM 0.02% 1/4W 0805 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ACPP0805 390R B | RES SMD 390 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCS1206BKE56K2 | RES 56.2K OHM 0.1% 1/8W 1206 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2010FT2R37 | RES 2.37 OHM 1% 3/4W 2010 | 908 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS0805240KFKEA | RES SMD 240K OHM 1% 0.4W 0805 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD2372F100 | RES 23.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512B11R0JWB | RES SMD 11 OHM 5% 3.5W 2512 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRE07178RL | RES SMD 178 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ARTTD1331F | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H06B30G0RWS | RES SMD 30 OHM 2% 0.15W 0705 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10972 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.14763 | $0.14763 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.