Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | M55342E04B5B62RWS |
| LIXINC Part # | M55342E04B5B62RWS |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 5.62KOHM 0.1% 0.15W 1505 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | M55342E04B5B62RWS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | M55342E04B5B62RWS |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM1505 |
| пакет: | Tray |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 5.62 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.15W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | Nonstandard |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1505 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.155" L x 0.050" W (3.94mm x 1.27mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| M55342K03B3B32RWS | RES SMD 3.32K OHM 0.1% 1/5W 1005 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K04B6B57RWS | RES SMD 6.57KOHM 0.1% 0.15W 1505 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2771F25 | RES 2.77K OHM 1% 1/8W 0805 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1005F162CS | RES SMD 1.6K OHM 1% 1/16W 0402 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RPC0603JT1K80 | RES 1.8K OHM 5% 1/10W 0603 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP2433F25 | RES 243K OHM 1% 1/16W 0402 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHPHT0805K3161FGT | RES SMD 3.16K OHM 1% 0.02W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MLF14FTC1K21 | RES 1.21K OHM 1% 1/4W MELF 0204 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080516K5DKEAP | RES SMD 16.5K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD9530F25 | RES 953 OHM 1% 1/10W 0603 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD4990F | RES 499 OHM 1% 1/3W 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206FR-075R6L | RES SMD 5.6 OHM 1% 1/4W 1206 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC0402FR-7W10KL | RES 10 KOHM 1% 1/8W 0402 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10836 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $11.41200 | $11.412 |
| 100 | $5.29200 | $529.2 |
| 1000 | $4.56750 | $4567.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.