Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW20104K32FKEF |
| LIXINC Part # | CRCW20104K32FKEF |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 4.32K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW20104K32FKEF ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW20104K32FKEF |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.32 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCA12060D6201BP500 | RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM12J360CT | RES SMD 36 OHM 5% 1/4W 1206 | 90967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805FRE074R22L | RES SMD 4.22 OHM 1% 1/8W 0805 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E04B3B30RWS | RES SMD 3.3K OHM 0.1% 0.15W 1505 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2APB2052X | RES SMD 20.5KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE3303F | RES 330K OHM 1% 1/2W 2010 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206191KFHEAP | RES SMD 191K OHM 1% 1/4W 1206 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD6650D50 | RES 665 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120624R3FEEA | RES 24.3 OHM 1% 2/5W 1206 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WR12X9533FTL | RES 953K OHM 1% 1/4W 1206 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U08J824V | RES 820K OHM 5% 1/8W 1206 SMD | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B221RBTG | RES SMD 221 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206174KBXCN | RES 174K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10875 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03795 | $0.03795 |
| 4000 | $0.03623 | $144.92 |
| 8000 | $0.03293 | $263.44 |
| 12000 | $0.03074 | $368.88 |
| 28000 | $0.02920 | $817.6 |
| 100000 | $0.02844 | $2844 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.