Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | SG73P2ETTD3R30F |
| LIXINC Part # | SG73P2ETTD3R30F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 3.3 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | SG73P2ETTD3R30F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | SG73P2ETTD3R30F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | SG73P |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 3.3 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.102" W (3.20mm x 2.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2BTTD1690D50 | RES 169 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-1371-W-T1 | RES SMD 1.37KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 913 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1JTTD4R7G | RES 4.7 OHM 2% 1/8W 0603 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1370A05 | RES 137 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRC0719K6L | RES SMD 19.6K OHM 1/10W 0603 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A196KBTDF | RES SMD 196K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV731JTTD4994F | RES 4.99M OHM 1% 1/10W 0603 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-1TNF9103U | RES SMD 910K OHM 1% 1W 2512 | 4021 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD3901F50 | RES 3.9K OHM 1% 1/4W 1206 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLT1206Z1931LBTS | RES SMD 1.93KOHM 0.01% 0.4W 1206 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H09B200DRTS | RES SMD 200 OHM 1% 1W 2512 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H3ATTE1371F | RES 1.37K OHM 1% 1W 2512 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR733ATTER33J | CURRENT SENSE RESISTOR | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15812 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.46000 | $0.46 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.