Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TLRH3AWTTE22L0F |
| LIXINC Part # | TLRH3AWTTE22L0F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 22M OHM 1% 2W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TLRH3AWTTE22L0F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TLRH3AWTTE22L0F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | TLRH |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 22 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 2W |
| құрамы: | Metal Element |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| температура коэффициенті: | ±75ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -65°C ~ 170°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| CRT0603-BY-5361ELF | RES SMD 5.36KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 975 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD82R0D100 | RES 82 OHM 0.5% 1/4W 1210 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP64R2F50 | RES 64.2 OHM 1% 1/16W 0402 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805BRB0749R9L | RES SMD 49.9 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRB0786K6L | RES SMD 86.6KOHM 0.25% 1/8W 0805 | 880 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2773A05 | RES 277K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL1218FK-070R15L | RES 0.15 OHM 1W 1812 WIDE | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW060339R0FHTA | RES 39 OHM 1% 1/10W 0603 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805DRD07576RL | RES SMD 576 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM2615FT5R49 | RES 5.49 OHM 1% 1W 2615 | 818 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3AED102V | RES SMD 1K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 1619 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1HTTC2433D | RES 243K OHM 0.5% 1/20W 0201 | 967 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1E84R5BTD | RES 84.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13818 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.47000 | $1.47 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.