Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN731JTTD1870B05 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD1870B05 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 187 OHM 0.1% 1/16W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN731JTTD1870B05 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN731JTTD1870B05 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 187 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW0603332KBEEN | RES 332K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 1174 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRC07909RL | RES SMD 909 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-302-W-T5 | RES SMD 3K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR2512MK-0722RL | RES 22 OHM 20% 1W 2512 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B1B21RWS | RES SMD 1.21K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402CRD07124RL | RES SMD 124 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD1270C | RES 127 OHM 0.25% 1/4W 0805 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGCQ2010F120R | CRGCQ 2010 120R 1% | 96572 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A6K49BTDG | RES SMD 6.49KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0805DR-07255RL | RES SMD 255 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-3VPB8062V | RES 80.6K OHM 0.1% 1/8W 0603 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1873F25 | RES 187K OHM 1% 1/16W 0402 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080582K0FKEC | RES SMD 82K OHM 1% 1/8W 0805 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10937 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.50540 | $0.5054 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.