Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RC0603F1R15CS |
| LIXINC Part # | RC0603F1R15CS |
| Өндіруші | Samsung Electro-Mechanics |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.15 OHM 1% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RC0603F1R15CS ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RC0603F1R15CS |
| Бренд: | Samsung Electro-Mechanics |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Samsung Electro-Mechanics |
| сериясы: | RC |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.15 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±300ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.010" (0.25mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1ETTP3601D25 | RES 3.6K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402FR-0730K9L | RES SMD 30.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 21819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD20R8D25 | RES 20.8 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1671F10 | RES 1.67K OHM 1% 1/10W 0603 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD6813B | RES 681K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2913D50 | RES 291K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1320F10 | RES 132 OHM 1% 1/16W 0402 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603FT750R | RES 750 OHM 1% 1/10W 0603 | 121684 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRC071K87L | RES SMD 1.87KOHM 0.25% 1/4W 1206 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y14870R07500B9W | RES 0.075 OHM 0.1% 1W 2512 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD1274D | RES 1.27M OHM 0.5% 1/3W 1206 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD3571C | RES 3.57K OHM 0.25% 1/3W 1206 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080564R9BYEA | RES 64.9 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10934 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.00728 | $0.00728 |
| 150000 | $0.00232 | $348 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.