Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-U14J8R2U |
| LIXINC Part # | ERJ-U14J8R2U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 8.2 OHM 5% 1/2W 1210 SMD |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-U14J8R2U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-U14J8R2U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-U14 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 8.2 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | -100/ +600ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD1423D25 | RES 142K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL12067L000FTA18 | RES 0.007 OHM 1% 1/2W 1206 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H2RF8060X | RES 806 OHM 1% 1/10W 0402 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD6801D | RES 6.8K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C2208FP500 | RES SMD 2.2 OHM 1% 1/8W 0603 | 11956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BRTTD3404F | RES 3.4M OHM 1% 1/4W 1206 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD8872F | RES 88.7K OHM 1% 1/4W 0805 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2010R0650FEB | RES 0.065 OHM 1% 1/2W 2010 | 981 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BKE8K45 | RES 8.45K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 983 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD4641B25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD5622D100 | RES 56.2K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1693F100 | RES 169K OHM 1% 1/8W 0805 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2981D25 | RES 2.98K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10991 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03950 | $0.0395 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.