Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73H3ATTE1214F |
| LIXINC Part # | RK73H3ATTE1214F |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.21M OHM 1% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73H3ATTE1214F ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73H3ATTE1214F |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.21 MOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| 352051KJT | RES SMD 51K OHM 5% 1W 2512 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06D1152V | RES SMD 11.5 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD2872D25 | RES 28.7K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505B560RJEC | RES SMD 560 OHM 5% 1.4W 0505 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW25121K54FKEG | RES SMD 1.54K OHM 1% 1W 2512 | 2597 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1130B10 | RES 113 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF0805FR-079M53L | RES SMD 9.53M OHM 1% 1/8W 0805 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1JTTD3600F | RES 360 OHM 1% 1/2W 0603 | 809 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805H3521BBT1 | RES SMD 3.52K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E02B55B6RWS | RES SMD 55.6K OHM 0.1% 1/8W 0505 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206100KFHTA | RES 100K OHM 1% 1/4W 1206 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2520D25 | RES 252 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL12184R70FKEK | RES SMD 4.7 OHM 1W 1812 WIDE | 4926 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10870 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05742 | $0.05742 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.