Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RNCF0603DTE59K0 |
| LIXINC Part # | RNCF0603DTE59K0 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 59K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RNCF0603DTE59K0 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RNCF0603DTE59K0 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RNCF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 59 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.061" L x 0.031" W (1.55mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2BTTD1172D100 | RES 11.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD332J | RES 3.3K OHM 5% 1/5W 0603 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-07357RL | RES SMD 357 OHM 1% 3/4W 2010 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP3D5603V | RES 560K OHM 0.5% 1.4W 0603 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1272D10 | RES 12.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B2ERTTD330J | RES 33 OHM 5% 1/2W 1210 | 895 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW060368R1BHEA | RES 68.1 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6VRB2151V | RES 2.15K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2512FT215K | RES 215K OHM 1% 1W 2512 | 931 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603W39R0JS2 | RES SMD 39 OHM 5% 1.5W 0603 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP3F3652V | RES 36.5K OHM 1% 1.4W 0603 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12061K00JNECHP | RES SMD 1K OHM 5% 3/4W 1206 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805CRD07453RL | RES SMD 453 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01500 | $0.015 |
| 5000 | $0.01500 | $75 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.