Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PE2512DKF070R009L |
| LIXINC Part # | PE2512DKF070R009L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.009 OHM 0.5% 1W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PE2512DKF070R009L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PE2512DKF070R009L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | PE |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 9 mOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Metal Foil |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 170°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.035" (0.89mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| M55342H04B13B8RTS | RES SMD 13.8KOHM 0.1% 0.15W 1505 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD5301C25 | RES 5.3K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM10J825CT | RES SMD 8.2M OHM 5% 1/8W 0805 | 5959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE0805DRE0713KL | RES SMD 13K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB6B2872V | RES SMD 28.7K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 4503 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR03EZPF4300 | RES SMD 430 OHM 1% 1/10W 0603 | 3948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0402BTC8K45 | RES 8.45K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 992 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD69R0F50 | RES 69 OHM 1% 1/10W 0603 | 839 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-3480-B-T5 | RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-HP6J103V | RES 10K OHM 5% 1/2W 0805 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603FT4R64 | RES 4.64 OHM 1% 1/10W 0603 | 9671 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW06033K90DEEA | RES 3.9K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD35R2F100 | RES 35.2 OHM 1% 1/4W 1210 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10843 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12701 | $0.12701 |
| 4000 | $0.12701 | $508.04 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.