Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | KTR03EZPJ360 |
| LIXINC Part # | KTR03EZPJ360 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 36 OHM 5% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | KTR03EZPJ360 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | KTR03EZPJ360 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | KTR |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 36 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, High Voltage |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0402BTE1K23 | RES 1.23K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BTC91R0 | RES 91 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0201DTE1K13 | RES 1.13K OHM 0.5% 1/32W 0201 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y1627200R000Q0R | RES SMD 200 OHM 0.02% 1/2W 2010 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y112150R0000B9L | RES SMD 50 OHM 0.1% 1/4W J LEAD | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-071R33L | RES SMD 1.33 OHM 1% 3/4W 2010 | 823 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U0XF2153Y | RES 215K OHM 1% 1/32W 01005 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD8760B25 | RES 876 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F1JTTD7320F | RES 732 OHM 1% 1/5W 0603 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRC0711R8L | RES SMD 11.8 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2183B50 | RES 218K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD3051C25 | RES 3.05K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 972 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603JT2R40 | RES 2.4 OHM 5% 1/10W 0603 | 901 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10940 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01564 | $0.01564 |
| 5000 | $0.01493 | $74.65 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.