Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2ETTD4810D10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ETTD4810D10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 481 OHM 0.5% 1/4W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2ETTD4810D10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2ETTD4810D10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 481 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RP73D2B3K24BTDF | RES SMD 3.24K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 979 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1782F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342H11B5B62RWS | RES SMD 5.62KOHM 0.1% 1/20W 0402 | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1201B50 | RES 1.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR732BRTTDR91G | RES 910M OHM 2% 1/3W 1206 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRC078R45L | RES SMD 8.45 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3013F25 | RES 301K OHM 1% 1/4W 1206 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD49R9A10 | RES 49.9 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRC07130KL | RES SMD 130K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCS0402BKE21K0 | RES 21K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K12B470DMTSV | RES SMD 470 OHM 1% 1/10W 0603 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR1218KK-0716KL | RES 16K OHM 10% 1W 1812 WIDE | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206DRD0748K7L | RES SMD 48.7K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10928 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.23925 | $0.23925 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.