Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | D55342K07B100DRS3 |
| LIXINC Part # | D55342K07B100DRS3 |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 100 OHM 1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | D55342K07B100DRS3 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | D55342K07B100DRS3 |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | Military, MIL-PRF-55342, RM1206 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 100 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.033" (0.84mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | R (0.01%) |
| CRCW080537R4DKEAP | RES SMD 37.4 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206DRE0712RL | RES SMD 12 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V1JTTD3572F | RES 35.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505W1K60JET | RES SMD 1.6K OHM 5% 1.4W 0505 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD6341C50 | RES 6.34K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1691B10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H3ATTE3653D | RES 365K OHM 0.5% 1W 2512 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E12B10B7RBS | RES SMD 10.7KOHM 0.1% 1/10W 0603 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0603B150RJWB | RES SMD 150 OHM 5% 1.5W 0603 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030D4870DP500 | RES 487 OHM 0.5% 1/8W 0603 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1E158RBTG | RES SMD 158 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S03F2153V | RES SMD 215K OHM 1% 1/10W 0603 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1TJ124U | RES SMD 120K OHM 5% 1W 2512 | 988 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13105 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78000 | $1.78 |
| 1000 | $0.71462 | $714.62 |
| 2000 | $0.71200 | $1424 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.