Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2BTTD18R7B25 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD18R7B25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 18.7 OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2BTTD18R7B25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2BTTD18R7B25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 18.7 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RHC2512FT3R90 | RES 3.9 OHM 1% 2W 2512 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCA1206MD5111BP100 | RES SMD 5.11K OHM 0.1% 0.4W 1206 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603DKE1K80 | RES 1.8K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL121836K0JNEK | RES SMD 36K OHM 1W 1812 WIDE | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD1113F25 | RES 111K OHM 1% 1/4W 1206 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPU0805267KBZEN00 | RES SMD 267K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G1JTTD3400F | RES 340 OHM 1% 1/5W 0603 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD7592D50 | RES 75.9K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1762C50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRM2512-JW-510ELF | RES SMD 51 OHM 5% 2W 2512 | 4644 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD77R7F100 | RES 77.7 OHM 1% 1/8W 0805 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGT1608P-7322-B-T5 | RES 73.2 KOHM 0.1% 1/16W 0603 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1781D10 | RES 1.78K OHM 0.5% 1/16W 0402 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10952 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11200 | $0.112 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.