Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW080539K7BETA |
| LIXINC Part # | TNPW080539K7BETA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 39.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW080539K7BETA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW080539K7BETA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 39.7 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| WG732HTTE181M | RES 180 OHM 20% 1.5W 2010 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1JTTD24R0F | RES 24 OHM 1% 1/8W 0603 | 28682 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP7150C50 | RES 715 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608P-431-B-T5 | RES SMD 430 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 12684 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL1218910RJNEK | RES SMD 910 OHM 1W 1812 WIDE | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BKE2K49 | RES 2.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 832 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73PF1E26K1BTD | RES 26.1K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 9739 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRC0730RL | RES SMD 30 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRD0722K6L | RES SMD 22.6KOHM 0.25% 1/4W 1206 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1843C25 | RES 184K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD43R0B50 | RES 43 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE1206FRF070R05L | RES 0.05 OHM 1% 1/4W 1206 | 1351 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206909KFKEA | RES SMD 909K OHM 1% 1/4W 1206 | 9484 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10804 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28728 | $0.28728 |
| 5000 | $0.28728 | $1436.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.