Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW121019R1FKTA |
| LIXINC Part # | CRCW121019R1FKTA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 19.1 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW121019R1FKTA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW121019R1FKTA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 19.1 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| ERJ-UP3D1211V | RES 1.21K OHM 0.5% 1.4W 0603 | 870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ETTP6043F | RES 604K OHM 1% 1/10W 0402 | 2637 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN10F4752CT5-50 | RES SMD 47.5K OHM 1% 1/10W 0805 | 15955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1803D50 | RES 180K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U06J363V | RES 36K OHM 5% 1/8W 0805 SMD | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603JT3R00 | RES 3 OHM 5% 1/10W 0603 | 10424 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BKT2K49 | RES 2.49K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1870A05 | RES 187 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 873 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW0805560KJNTC | RES SMD 560K OHM 5% 1/8W 0805 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRD073K48L | RES SMD 3.48KOHM 0.05% 1/4W 1206 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD17R8B | RES 17.8 OHM 0.1% 1/4W 0805 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP1206K1303FBT | RES SMD THICK FILM 1206 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608N-112-D-T5 | RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10814 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05768 | $0.05768 |
| 5000 | $0.05506 | $275.3 |
| 10000 | $0.05255 | $525.5 |
| 25000 | $0.05034 | $1258.5 |
| 50000 | $0.05004 | $2502 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.