Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | CRCW121043R0FKEA |
| LIXINC Part # | CRCW121043R0FKEA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 43 OHM 1% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | CRCW121043R0FKEA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | CRCW121043R0FKEA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | CRCW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 43 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| 356068RFT | RES 3560 68R 1% | 2805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0603FT294R | RES 294 OHM 1% 1/10W 0603 | 5826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0603750RBYEN | RES 750 OHM 0.1% 1/8W 0603 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1HTTC14R0F | RES 14 OHM 1% 1/20W 0201 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 8-2176092-4 | RES SMD 5.9K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 1941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73PF1J82R5BTDF | RES SMD 82.5 OHM 0.1% 1/6W 0603 | 1594 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-1910-W-T1 | RES SMD 191 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1211D10 | RES 1.21K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0402FR-072R15L | RES SMD 2.15 OHM 1% 1/16W 0402 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1JTTD7321D | RES 7.32K OHM 0.5% 1/3W 0603 | 838 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603CRD0753K6L | RES SMD 53.6K OHM 1/10W 0603 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPU1206178KAZEN00 | RES SMD 178K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 941 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2ARB5760X | RES SMD 576 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1806 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10825 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.02932 | $0.02932 |
| 5000 | $0.02799 | $139.95 |
| 10000 | $0.02612 | $261.2 |
| 25000 | $0.02481 | $620.25 |
| 50000 | $0.02431 | $1215.5 |
| 125000 | $0.02417 | $3021.25 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.