Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ETTD2610C50 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD2610C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ETTD2610C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ETTD2610C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 261 Ohms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW12062K03BETY | RES 2.03K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B205DRWS | RES SMD 205 OHM 1% 1/4W 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0805-JW-822ELF | RES SMD 8.2K OHM 5% 1/8W 0805 | 25783 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TLM2AER039JTD | RES 0.039 OHM 5% 1/4W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0805B715RE | RES 715 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120610R5FKEB | RES SMD 10.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73PF1E10R7BTD | RES 10.7 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 10639 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ETTD21R0F | RES 21 OHM 1% 1/2W 1210 | 896 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 35507R5FT | RES 3550 7R5 1% | 2945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW020154K9FNED | RES SMD 54.9K OHM 1% 1/20W 0201 | 13471 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD8873B50 | RES 887K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD2050A25 | RES 205 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805DRD07750KL | RES SMD 750K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10990 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19950 | $0.1995 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.