Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-2RKF1433X |
| LIXINC Part # | ERJ-2RKF1433X |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 143K OHM 1% 1/10W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-2RKF1433X ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-2RKF1433X |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-2RK |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 143 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SG73P1JTTD52R3F | RES 52.3 OHM 1% 1/3W 0603 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGT2012P-8063-B-T5 | RES 806 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1218DK-0744R2L | RES SMD 44.2 OHM 1W 1812 WIDE | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12063R48FKEAHP | RES SMD 3.48 OHM 1% 3/4W 1206 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0603-FX-6801ELF | RES SMD 6.8K OHM 1% 1/10W 0603 | 21463 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR006YRTF5601 | RES SMD 5.6K OHM 1% 1/20W 0201 | 1076 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R3ATTE223J | RES 22K OHM 5% 2W 2512 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTC14R7 | RES 14.7 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW20105R36FKEFHP | RES SMD 5.36 OHM 1% 1W 2010 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PT1206FR-7W0R13L | RES 0.13 OHM 1% 1/2W 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1651C50 | RES 1.65K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BTTD6491F | RES 6.49K OHM 1% 1/4W 1206 | 18479 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206CRD0716KL | RES SMD 16K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 12980 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 10000 | $0.00466 | $46.6 |
| 30000 | $0.00410 | $123 |
| 50000 | $0.00376 | $188 |
| 100000 | $0.00368 | $368 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.