Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2ETTD1782A10 |
| LIXINC Part # | RN73R2ETTD1782A10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2ETTD1782A10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2ETTD1782A10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 17.8 kOhms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD2581D50 | RES 2.58K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D2B15KBTDF | RES SMD 15K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-A1AJ102U | RES SMD 1K OHM 1.33W 2512 WIDE | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRG3216P-1401-D-T5 | RES SMD 1.4K OHM 1W 1206 WIDE | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ETTD1800F | RES 180 OHM 1% 1/2W 1210 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206DRE0739R2L | RES SMD 39.2 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1206JR-07120KL | RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 1206 | 5636 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1113F100 | RES 111K OHM 1% 1/8W 0805 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A536RBTDG | RES SMD 536 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR041001F | RES SMD 1K OHM 1% 1/2W 1210 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL2512R1900FEA | RES 0.19 OHM 1% 1W 2512 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H3ATTE2371F | RES 2.37K OHM 1% 1W 2512 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0201JR-0743KL | RES SMD 43K OHM 5% 1/20W 0201 | 10186 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10988 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.65170 | $0.6517 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.