Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2ATTD1134D25 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD1134D25 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.13M OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2ATTD1134D25 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 24 - Apr 28 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2ATTD1134D25 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.13 MOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| KTR25JZPF1604 | RES SMD 1.6M OHM 1% 1/3W 1210 | 875 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF-A-0805B390RE1 | RES SMD 390 OHM 0.1% 1/10W 0805 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0402CRD0759RL | RES SMD 59 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2052F100 | RES 20.5K OHM 1% 1/8W 0805 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1742F25 | RES 17.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 847 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-HP6F10R2V | RES 10.2 OHM 1% 1/2W 0805 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402CRD071K5L | RES SMD 1.5KOHM 0.25% 1/16W 0402 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW251234R8FKEG | RES SMD 34.8 OHM 1% 1W 2512 | 20871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD2373B10 | RES 237K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2012F26R1CS | RES 26.1 OHM 1% 1/8W 0805 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732BTTD394G | RES 390K OHM 2% 1/4W 1206 | 848 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-8ENF1003V | RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 1206 | 502944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1523F25 | RES 152K OHM 1% 1/16W 0402 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10993 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.07520 | $0.0752 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.