Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-S1DF1433U |
| LIXINC Part # | ERJ-S1DF1433U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 143K OHM 1% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-S1DF1433U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-S1DF1433U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-S1D |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 143 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD4023B10 | RES 402K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCR25JZHFLR910 | RES 0.91 OHM 1% 1/2W 1210 | 14535 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7412F50 | RES 74.1K OHM 1% 1/4W 1206 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-0712R1L | RES SMD 12.1 OHM 1% 1/4W 1206 | 4063 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ETTD1R0J | RES 1 OHM 5% 1/2W 1210 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD4123C | RES 412K OHM 0.25% 1/4W 0805 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120666K5FKTA | RES SMD 66.5K OHM 1% 1/4W 1206 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-3EKF5230V | RES SMD 523 OHM 1% 1/10W 0603 | 63736 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT1206DRE0734RL | RES SMD 34 OHM 0.5% 1/4W 1206 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCA12060D4301BP500 | RES SMD 4.3K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR18EZPF1050 | RES SMD 105 OHM 1% 1/4W 1206 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCC12062K00FKEA | RCC1206 100 2K0 1% ET1 E3 | 902 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCL121878R7FKEK | RES SMD 78.7 OHM 1W 1812 WIDE | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10917 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.13108 | $0.13108 |
| 5000 | $0.13108 | $655.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.