Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AT0805DRE078K66L |
| LIXINC Part # | AT0805DRE078K66L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 8.66K OHM 0.5% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AT0805DRE078K66L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AT0805DRE078K66L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 8.66 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H1ETTP5360B25 | RES 536 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805CRD0741R2L | RES SMD 41.2 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MCT06030C1672DP500 | RES 16.7K OHM 0.5% 1/8W 0603 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW121036K0FEEA | RES 36K OHM 1% 1/2W 1210 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PFC10-36RF1 | RES SMD 36 OHM 1% 25W PFC10 | 950 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206W50R0GS2 | RES SMD 50 OHM 2% 2.4W 1206 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RQ73C2A97K6BTD | RES 97.6 KOHMS 0.1% 1/5W 0805 | 10840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM4527JT22L0 | RES 0.022 OHM 5% 2W 4527 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B910RGWB | RES SMD 910 OHM 2% 2.4W 1206 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2981D100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08051K65FKEB | RES SMD 1.65K OHM 1% 1/8W 0805 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080549K9BECN | RES 49.9K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL0816T4F-7-R050-FNH | RES 0.05 OHM 1% 1/6W WIDE 0603 | 20775 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10847 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09614 | $0.09614 |
| 5000 | $0.01607 | $80.35 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.