Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2BTTD1760B50 |
| LIXINC Part # | RN73H2BTTD1760B50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 176 OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2BTTD1760B50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2BTTD1760B50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 176 Ohms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RCWE0612R698FKEA | RES 0.698 OHM 1% 1W 0612 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402FR-07499RP | RES 499 OHM 1% 1/16W 0402 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08058M25FKEB | RES SMD 8.25M OHM 1% 1/8W 0805 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD2641F25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP47R5C10 | RES 47.5 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD1743F | RES 174K OHM 1% 1/4W 0805 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080530K1DEEA | RES 30.1K OHM 0.5% 1/5W 0805 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF-A-0805B22KE1 | RES SMD 22K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR1218JK-0718RL | RES 18 OHM 5% 1W 1812 WIDE | 911 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012V-2321-P-T1 | RES SMD 2.32KOHM 0.02% 1/8W 0805 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD76R8A25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2BTTD1500D | RES 150 OHM 0.5% 1W 1206 | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1218294RFKEK | RES SMD 294 OHM 1% 1W 1218 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10954 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.16795 | $0.16795 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.