Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73B2BTTD201G |
| LIXINC Part # | RK73B2BTTD201G |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 200 OHM 2% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73B2BTTD201G ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73B2BTTD201G |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73B |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 200 Ohms |
| төзімділік: | ±2% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RC0402FR-0731R6L | RES SMD 31.6 OHM 1% 1/16W 0402 | 55498 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-2RKF8063X | RES SMD 806K OHM 1% 1/10W 0402 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UR732BTTD50L0F | RES 50M OHM 1% 1/2W 1206 | 6853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73D1J536RBTG | RES SMD 536 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-1052-B-T5 | RES SMD 10.5K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B806ARTP | RES SMD 806 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH0805J4M7 | RES SMD 4.7M OHM 5% 1/3W 0805 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KRL2012E-M-R003-F-T5 | RES 0.003 OHM 1W 0805 WIDE | 46489 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2ATTD1301D | RES 1.3K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BKT154R | RES 154 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216V-2211-D-T5 | RES SMD 2.21K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PE2512JKM7W0R008L | RES 0.008 OHM 5% 2W 2512 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PRL1632-R022-F-T1 | RES 0.022 OHM 1W 1206 WIDE | 3691 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10862 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01312 | $0.01312 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.