Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | TNPW080588K7BETA |
| LIXINC Part # | TNPW080588K7BETA |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 88.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | TNPW080588K7BETA ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | TNPW080588K7BETA |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | TNPW |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 88.7 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Military |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RNCF0201DTC10K2 | RES 10.2K OHM 0.5% 1/32W 0201 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342E07B2B87RWI | RES SMD 2.87K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD4701C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD2201F25 | RES 2.2K OHM 1% 1/10W 0603 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD3881D25 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1J665RBTD | RES 665 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 858 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R3ATTE24R0F | RES 24 OHM 1% 2W 2512 | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y16361K25000T9R | RES SMD 1.25K OHM 1/10W 0603 | 953 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCS120615R0FKEA | RCS1206 100 15R 1% ET1 E3 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD34R0D50 | RES 34 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 824 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL2010JK-070R33L | RES 0.33 OHM 5% 3/4W 2010 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08056K26BETY | RES 6.26K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSLP1206R0280FEA | RES 0.028 OHM 1% 1W 1206 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10993 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28728 | $0.28728 |
| 5000 | $0.28728 | $1436.4 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.