Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RNCF0402DTC61R9 |
| LIXINC Part # | RNCF0402DTC61R9 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 61.9 OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RNCF0402DTC61R9 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 15 - May 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RNCF0402DTC61R9 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RNCF |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 61.9 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.014" (0.35mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD5563B25 | RES 556K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 970 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRF102R | RES SMD 1% 1W MELF | 846 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA2010FK-073M9L | RES SMD 3.9M OHM 1% 3/4W 2010 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD2371C25 | RES 2.37K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1451F50 | RES 1.45K OHM 1% 1/16W 0402 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0603BKE9K76 | RES 9.76K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0201FT75R0 | RES 75 OHM 1% 1/20W 0201 | 32616 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1492B05 | RES 14.9K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV73V2BTTD6813F | RES 681K OHM 1% 1/4W 1206 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR731JRTTD4R12F | RES 4.12 OHM 1% 1/5W 0603 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805WRB07634RL | RES SMD 634 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 909 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM4124FT5R76 | RES 5.76 OHM 1% 2W 4124 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PB6B4872V | RES SMD 48.7K OHM 0.1% 1/4W 0805 | 5795 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10954 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.01400 | $0.014 |
| 10000 | $0.01400 | $140 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.