Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-14YJ155U |
| LIXINC Part # | ERJ-14YJ155U |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.5M OHM 5% 1/2W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-14YJ155U ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-14YJ155U |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-14 |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.5 MOhms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | -400/ +150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R2ETTD5492F100 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 917 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H3ATTE2103F | RES 210K OHM 1% 1W 2512 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1FRTTBL753J | RES 75K OHM 5% 1/32W 1005 | 828 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD7231D100 | RES 7.23K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 959 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RM10F4301CT | RES SMD 4.3K OHM 1% 1/8W 0805 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD8661F | RES 8.66K OHM 1% 1/4W 0805 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216N-5113-B-T5 | RES SMD 511K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 899 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN06B2210CT5-25 | RES SMD 221 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 932 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCG120647K0JNEA | RES SMD 47K OHM 5% 1/4W 1206 | 891 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1218110RFKEKHP | RES SMD 110 OHM 1% 1.5W 1218 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP0805M10R0KNT | RES SMD THICK FILM 0805 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| L0805MR200KBT | RES THIN FILM SMD 0805 | 845 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206CRC07432RL | RES SMD 432 OHM 0.25% 1/4W 1206 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 18835 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.19000 | $0.19 |
| 5000 | $0.02663 | $133.15 |
| 10000 | $0.02485 | $248.5 |
| 25000 | $0.02361 | $590.25 |
| 50000 | $0.02313 | $1156.5 |
| 125000 | $0.02264 | $2830 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.