Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-3EKF7873V |
| LIXINC Part # | ERJ-3EKF7873V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 787K OHM 1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-3EKF7873V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-3EKF7873V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-3EK |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 787 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD1823D100 | RES 182K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7152F10 | RES 71.5K OHM 1% 1/4W 1206 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR10EZPJ623 | RES SMD 62K OHM 5% 0.4W 0805 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC0201FR-0716K5L | RES SMD 16.5K OHM 1% 1/20W 0201 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRD0766R5L | RES SMD 66.5 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 980 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S12J3R0U | RES 3 OHM 5% 3/4W 1812 SMD | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD5972B50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 805 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603DRE0763R4L | RES SMD 63.4 OHM 0.5% 1/10W 0603 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P06D3742V | RES SMD 37.4 KOHM 0.5% 1/2W 0805 | 978 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CH02016-250RGFTB | RES CH 02016 THIN FILM | 830 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080513K0BYEA | RES 13K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-PA3F14R3V | RES SMD 14.3 OHM 1% 1/4W 0603 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AF2010JK-07240RL | RES SMD 240 OHM 5% 3/4W 2010 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 13762 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00773 | $38.65 |
| 10000 | $0.00671 | $67.1 |
| 25000 | $0.00590 | $147.5 |
| 50000 | $0.00541 | $270.5 |
| 125000 | $0.00530 | $662.5 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.