Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | PT2010FK-070R39L |
| LIXINC Part # | PT2010FK-070R39L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 0.39 OHM 1% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | PT2010FK-070R39L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 16 - Apr 20 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | PT2010FK-070R39L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | PT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 390 mOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±75ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RMCF0603FT487R | RES 487 OHM 1% 1/10W 0603 | 5833 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD5303F25 | RES 530K OHM 1% 1/8W 0805 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206196RFKEBC | RES 196 OHM 1% 1/4W 1206 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGCQ0805F68R | CRGCQ 0805 68R 1% | 23664 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD16R5F25 | RES 16.5 OHM 1% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-12SF2612U | RES SMD 26.1K OHM 1% 3/4W 2010 | 14984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| UCR01MVPFLR820 | RES 0.82 OHM 1% 1/8W 0402 | 19258 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B1E30RWI | RES SMD 1.3K OHM 1% 1/4W 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0805FT768R | RES 768 OHM 1% 1/8W 0805 | 8788 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW251242K2FKEGHP | RES SMD 42.2K OHM 1% 1.5W 2512 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A7K87BTD | RES 7.87 KOHM 0.1% 1/10W 0805 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD3163B | RES 316K OHM 0.1% 1/3W 1206 | 892 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP9762D | RES 97.6K OHM 0.5% 1/10W 0402 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10887 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09804 | $0.09804 |
| 4000 | $0.09804 | $392.16 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.