Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H2ATTD1003C10 |
| LIXINC Part # | RN73H2ATTD1003C10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 100K OHM 0.25% 1/8W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H2ATTD1003C10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H2ATTD1003C10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 100 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.125W, 1/8W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.024" (0.60mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ATTD2050D100 | RES 205 OHM 0.5% 1/8W 0805 | 997 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505W43R0JS3 | RES SMD 43 OHM 5% 1.4W 0505 | 860 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CHP2010L5102GBT | RES SMD THICK FILM 2010 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206820RJNEB | RES SMD 820 OHM 5% 1/4W 1206 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD1183C50 | RES 118K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 879 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2ARTTD5903D | ANTI SULFURATION PRECISION CHIP | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRD0721K5L | RES SMD 21.5K OHM 1/10W 0603 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2000F50 | RES 200 OHM 1% 1/8W 0805 | 935 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1218FK-0727R4L | RES SMD 27.4 OHM 1W 1812 WIDE | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206BTE11R8 | RES 11.8 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP5170F25 | RES 517 OHM 1% 1/16W 0402 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2260B10 | RES 226 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206FRE0722R1L | RES SMD 22.1 OHM 1% 1/4W 1206 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10848 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.27000 | $0.27 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.