Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | AA1218FK-071K15L |
| LIXINC Part # | AA1218FK-071K15L |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.15K OHM 1W 1812 WIDE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | AA1218FK-071K15L ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | AA1218FK-071K15L |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | AA |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.15 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±150ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | Wide 1812 (4532 Metric), 1218 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1218 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| HV73V1JTTD8202F | RES 82K OHM 1% 1/10W 0603 | 996 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04025R10JNTD | RES SMD 5.1 OHM 5% 1/16W 0402 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3EF1021V | RES 1.02K OHM 1% 1/6W 0603 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805DKE1K62 | RES 1.62K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP3J182V | RES 1.8K OHM 5% 1/4W 0603 | 4355 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206300RFKEAC | RES 300 OHM 1% 1/4W 1206 | 894 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD3972C10 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD6803C | RES 680K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCP2010JT9M10 | RES 9.1M OHM 5% 1W 2010 | 885 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342E04B12E1RTS | RES SMD 12.1K OHM 1% 0.15W 1505 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG1608V-4120-W-T1 | RES SMD 412 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ETTD1143D50 | RESISTOR THIN FILM 1210 SIZE 1% | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206681KBEEA | RES 681K OHM 0.1% 2/5W 1206 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10883 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.18230 | $0.1823 |
| 4000 | $0.16024 | $640.96 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.