Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RMCF1210FT61K9 |
| LIXINC Part # | RMCF1210FT61K9 |
| Өндіруші | Stackpole Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 61.9K OHM 1% 1/3W 1210 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RMCF1210FT61K9 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RMCF1210FT61K9 |
| Бренд: | Stackpole Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Stackpole Electronics, Inc. |
| сериясы: | RMCF |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 61.9 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.333W, 1/3W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1210 (3225 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1210 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0603WRB0771R5L | RES SMD 71.5OHM 0.05% 1/10W 0603 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402DRE07680RL | RES SMD 680 OHM 0.5% 1/16W 0402 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1910C50 | RES 191 OHM 0.25% 1/10W 0603 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSLP0603R0190FEB | RES 0.019 OHM 1% 0.4W 0603 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WR12X4021FTL | RES 4.02K OHM 1% 1/4W 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210WRD07470RL | RES SMD 470 OHM 0.05% 1/4W 1210 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2012J130CS | RES 13 OHM 5% 1/8W 0805 | 969 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW120623K2BECN | RES 23.2K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 827 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0603DRE072K94L | RES SMD 2.94KOHM 0.5% 1/10W 0603 | 872 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD3200A10 | RES 320 OHM 0.05% 1/10W 0603 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSL12067L000FEA | RES 0.007 OHM 1% 1/4W 1206 | 6204 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1431C25 | RES 1.43K OHM 0.25% 1/16W 0402 | 934 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW25123M40FKEG | RES SMD 3.4M OHM 1% 1W 2512 | 877 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10935 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15000 | $0.15 |
| 4000 | $0.01857 | $74.28 |
| 8000 | $0.01687 | $134.96 |
| 12000 | $0.01575 | $189 |
| 28000 | $0.01497 | $419.16 |
| 100000 | $0.01457 | $1457 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.