Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73R2BTTD1671A05 |
| LIXINC Part # | RN73R2BTTD1671A05 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.67K OHM 0.05% 1/4W 1206 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73R2BTTD1671A05 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73R2BTTD1671A05 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73R |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.67 kOhms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.25W, 1/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 1206 (3216 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1206 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PT0402FR-7T0R22L | RES 0.22 OHM 1% 1/6W 0402 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-8BQFR24V | RES 0.24 OHM 1% 1/2W 1206 | 28372 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ETTD5362F | RES 53.6K OHM 1% 1/2W 1210 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM2615FT118R | RES 118 OHM 1% 1W 2615 | 816 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2APB3651X | RES SMD 3.65KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 1328 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73B1FRTTBL753G | RES 75K OHM 2% 1/32W 1005 | 802 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206FR-072R49L | RES SMD 2.49 OHM 1% 1/4W 1206 | 22707 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW12062K55FHEA | RES 2.55K OHM 1% 2/5W 1206 | 813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1912F10 | RES 19.1K OHM 1% 1/16W 0603 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD1272B10 | RES 12.7K OHM 0.1% 1/8W 0805 | 930 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B274BRT5 | RES SMD 274K OHM 0.1% 0.15W 0705 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S3ATTER147F | RES 147M OHM 1% 1.5W 2512 | 903 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3362C10 | RES 33.6K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 986 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10899 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.53200 | $0.532 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.