Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1ETTP1981C50 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP1981C50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 1.98K OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1ETTP1981C50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1ETTP1981C50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.98 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| MCA12060D2101BP100 | RES SMD 2.1K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 837 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD9200C10 | RES 920 OHM 0.25% 1/8W 0805 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1DF9760U | RES SMD 976 OHM 1% 3/4W 2010 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP3F36R5V | RES 36.5 OHM 1% 1.4W 0603 | 882 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0603B604RE1 | RES SMD 604 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCWL1206R560JNEA | RES 0.56 OHM 5% 1/4W 1206 | 977 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S1TF1R80U | RES 1.8 OHM 1% 1W 2512 SMD | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGP1206F4K7 | CRGP 1206 4K7 1% | 3217 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP1780C10 | RES 178 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD8872C50 | RES 88.7K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342K07B17D8RWSV | RES SMD 17.8 OHM 1% 1/4W 1206 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U1DF15R4U | RES 15.4 OHM 1% 3/4W 2010 SMD | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2ATTD5903F | RES 590K OHM 1% 1/4W 0805 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10849 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10500 | $0.105 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.