Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73H1HTTC61R9D |
| LIXINC Part # | RK73H1HTTC61R9D |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 61.9 OHM 0.5% 1/20W 0201 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73H1HTTC61R9D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73H1HTTC61R9D |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 61.9 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.05W, 1/20W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0201 (0603 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0201 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.010" (0.26mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RG1005N-3322-D-T10 | RES SMD 33.2KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 928 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080547R5BETA | RES 47.5 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 957 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD7231D100 | RES 7.23K OHM 0.5% 1/8W 0805 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ESR18EZPJ391 | RES SMD 390 OHM 5% 1/2W 1206 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD2002B50 | RES 20K OHM 0.1% 1/10W 0603 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0100FR-073M4L | RES SMD 3.4M OHM 1% 1/32W 01005 | 990 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD1141F50 | RES 1.14K OHM 1% 1/10W 0603 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1210FT71K5 | RES 71.5K OHM 1% 1/3W 1210 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV732HTTE1374F | RES 1.37M OHM 1% 1/2W 2010 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1ETTP1691B25 | RES 1.69K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 865 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR017684F | RES SMD 7.68M OHM 1% 1W 2512 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ATTD5693C25 | RES 569K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 867 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF0402JT910K | RES 910K OHM 5% 1/16W 0402 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10956 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04356 | $0.04356 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.