Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN731JTTD3443D50 |
| LIXINC Part # | RN731JTTD3443D50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 344K OHM 0.5% 1/16W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN731JTTD3443D50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN731JTTD3443D50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 344 kOhms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RC1218FK-0756R2L | RES SMD 56.2 OHM 1W 1812 WIDE | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2010FK-071R91L | RES SMD 1.91 OHM 1% 3/4W 2010 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD4811C10 | RES 4.81K OHM 0.25% 1/16W 0603 | 915 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WSLP59313L000FEA | RES 0.003 OHM 1% 7W 5931 | 1822 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342K07B221DPT5V | RES SMD 221 OHM 1% 1/4W 1206 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08D28R7V | RES SMD 28.7 OHM 0.5% 2/3W 1206 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P6WJ162V | RES SMD 1.6K OHM 5% 1/2W 0805 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B49B9RTP | RES SMD 49.9K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| HV733ATTE8062D | RES 80.6K OHM 0.5% 1W 2512 | 808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1433F100 | RES 143K OHM 1% 1/4W 1206 | 888 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCP1206FTD191R | RES 191 OHM 1% 1/2W 1206 | 815 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RE1206FRE072K05L | RES SMD 2.05K OHM 1% 1/4W 1206 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-U2RD8060X | RES 806 OHM 0.5% 1/10W 0402 SMD | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10990 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.04560 | $0.0456 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.