Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | Y08561R00000D9R |
| LIXINC Part # | Y08561R00000D9R |
| Өндіруші | VPG Foil |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1 OHM 0.5% 1W 2516 WIDE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | Y08561R00000D9R ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | Y08561R00000D9R |
| Бренд: | VPG Foil |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | VPG Foil |
| сериясы: | VCS1625P |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 1W |
| құрамы: | Metal Foil |
| Ерекше өзгешеліктері: | Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| температура коэффициенті: | ±2ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 150°C |
| қаптама / қорап: | Wide 2516 (6440 Metric), 1625 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | SMD |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.040" (1.02mm) |
| тоқтату саны: | 4 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| TNPW1206120RBYEA | RES 120 OHM 0.1% 2/5W 1206 | 849 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2BTTD2400F | RESISTOR THICK FILM 1206 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206DRD07226KL | RES SMD 226K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RGV3216P-1504-B-T1 | RES 1.5M OHM 0.1% 1/4W 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C2A4K7BTDF | RES SMD 4.7K OHM 0.1% 1/10W 0805 | 863 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF-A-0402B1K43E | RES SMD 1.43KOHM 0.1% 1/16W 0402 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1JTTD2551D25 | RES 2.55K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 954 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW04022K05BHED | RES 2.05K OHM 0.1% 1/10W 0402 | 958 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R1JTTD3902F | RES 39K OHM 1% 1/2W 0603 | 842 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD1071C25 | RES 1.07K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD93R1B | RES 93.1 OHM 0.1% 1/3W 1206 | 989 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1J261KBTDF | RES SMD 261K OHM 0.1% 1/16W 0603 | 857 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAT0805E7592BST1 | RES SMD 75.9K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 922 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10803 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.98250 | $6.9825 |
| 1000 | $6.51000 | $6510 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.