Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RS73G1JTTD4122C |
| LIXINC Part # | RS73G1JTTD4122C |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 41.2K OHM 0.25% 1/5W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RS73G1JTTD4122C ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 21 - May 25 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RS73G1JTTD4122C |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RS73 |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 41.2 kOhms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.2W, 1/5W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SG73P2BTTD1373D | RES 137K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 943 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW120627K0FKEAHP | RES SMD 27K OHM 1% 3/4W 1206 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD1962F50 | RES 19.6K OHM 1% 1/16W 0603 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RP73PF1E182RBTD | RES 182 OHM 0.1% 1/10W 0402 | 10710 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1206FT191K | RES 191K OHM 1% 1/4W 1206 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603BRD07348RL | RES SMD 348 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 5792 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PAT0805E8160BST1 | RES SMD 816 OHM 0.1% 1/5W 0805 | 881 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH0603J180K | RES SMD 180K OHM 5% 1/5W 0603 | 9106 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC2012J914CS | RES 910K OHM 5% 1/8W 0805 | 1000 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW12183R40FNEK | RES SMD 3.4 OHM 1% 1W 1218 | 947 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-2AEB1150X | RES SMD 115 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 1438 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD273J | RES 27K OHM 5% 1/3W 1206 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73C1J73R2BTD | RES 73.2 OHM 0.1% 1/16W 0603 | 806 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10975 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08849 | $0.08849 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.