Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ERJ-P6WF53R6V |
| LIXINC Part # | ERJ-P6WF53R6V |
| Өндіруші | Panasonic |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 53.6 OHM 1% 1/2W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ERJ-P6WF53R6V ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ERJ-P6WF53R6V |
| Бренд: | Panasonic |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Panasonic |
| сериясы: | ERJ-P6W |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Not For New Designs |
| қарсылық: | 53.6 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.5W, 1/2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.030" (0.75mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H2ETTD5363C50 | RES 536K OHM 0.25% 1/4W 1210 | 962 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-1GEF1822C | RES SMD 18.2K OHM 1% 1/20W 0201 | 56808 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1JTTD16R5F | RES 16.5 OHM 1% 1/10W 0603 | 948 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD1842A10 | RES 18.4K OHM 0.05% 1/4W 1206 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08055M36FKEBC | RES 5.36M OHM 1% 1/8W 0805 | 942 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD98R8B25 | RES 98.8 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 927 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603FR-075R23L | RES SMD 5.23 OHM 1% 1/10W 0603 | 17999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0603FR-07200KL | RES SMD 200K OHM 1% 1/10W 0603 | 622544 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AT0805BRD0793R1L | RES SMD 93.1 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 876 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0603270KFEEA | RES 270K OHM 1% 1/8W 0603 | 982 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S2BTTD1R5J | RES 1.5 OHM 5% 3/4W 1206 | 843 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603FRE0797R6L | RES SMD 97.6 OHM 1% 1/10W 0603 | 804 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CSR0603JKR500 | RES 0.5 OHM 5% 1/8W 0603 | 807 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10800 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.08197 | $0.08197 |
| 5000 | $0.08197 | $409.85 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.