Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1ETTP5300C10 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP5300C10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 530 OHM 0.25% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1ETTP5300C10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1ETTP5300C10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 530 Ohms |
| төзімділік: | ±0.25% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73R1JTTD3481A10 | RES 3.48K OHM 0.05% 1/10W 0603 | 819 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP2151B50 | RES 2.15K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 801 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2262F100 | RES 22.6K OHM 1% 1/8W 0805 | 887 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG3216P-9311-B-T1 | RES SMD 9.31K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 898 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0603WRC072K49L | RES SMD 2.49K OHM 1/10W 0603 | 871 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SR1218JK-0710RL | RES 10 OHM 5% 1W 1812 WIDE | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TRR01MZPJ824 | RES SMD 820K OHM 5% 1/16W 0402 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 35506R8FT | RES 3550 6R8 1% | 2648 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SM4124FT127R | RES 127 OHM 1% 2W 4124 | 965 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K06B8B56RWS | RES SMD 8.56KOHM 0.1% 0.15W 0805 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K02B16E9RWSV | RES SMD 16.9K OHM 1% 1/8W 0505 | 945 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH0603F931K | RES SMD 931K OHM 1% 1/5W 0603 | 985 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S08F1690V | RES SMD 169 OHM 1% 1/4W 1206 | 949 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10897 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.15546 | $0.15546 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.