Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD2131B50 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD2131B50 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 2.13K OHM 0.1% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD2131B50 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 23 - Apr 27 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD2131B50 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 2.13 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RT0805BRB0736RL | RES SMD 36 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW080556R0JNEAHP | RES SMD 56 OHM 5% 1/2W 0805 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| M55342K12B60E4RWSV | RES SMD 60.4K OHM 1% 1/10W 0603 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW0805332RBECN | RES 332 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 856 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR0221R0F | RES SMD 21 OHM 1% 3/4W 2010 | 4870 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-UP3F1782V | RES 17.8K OHM 1% 1.4W 0603 | 868 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2JTTE1501F | RES 1.5K OHM 1% 1W 1812 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-P08D2611V | RES SMD 2.61 KOHM 0.5% 2/3W 1206 | 994 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012P-2430-W-T5 | RES SMD 243 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 924 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRC07348RL | RES SMD 348 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 906 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW1206665RFKEBC | RES 665 OHM 1% 1/4W 1206 | 800 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD3011C10 | RES 3.01K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 890 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73S3ATTE29L4F | RES 29.4M OHM 1% 1.5W 2512 | 825 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10879 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10080 | $0.1008 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.