Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RCL12251K82FKEG |
| LIXINC Part # | RCL12251K82FKEG |
| Өндіруші | Vishay / Dale |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 1.82K OHM 2W 2512 WIDE |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RCL12251K82FKEG ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RCL12251K82FKEG |
| Бренд: | Vishay / Dale |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Vishay / Dale |
| сериясы: | RCL |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 1.82 kOhms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 2W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200 |
| температура коэффициенті: | ±100ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 1225 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.126" L x 0.248" W (3.20mm x 6.30mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.031" (0.80mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| WK73S2JTTE80L6F | RES 80.6M OHM 1% 1W 1812 | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPU1206147KBZEN00 | RES SMD 147K OHM 0.1% 1/4W 1206 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CR01564J | RES SMD 560K OHM 5% 1W 2512 | 812 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD5173D25 | RES 517K OHM 0.5% 1/10W 0603 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF2512FT124K | RES 124K OHM 1% 1W 2512 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6343C50 | RES 634K OHM 0.25% 1/8W 0805 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H2BTTD4534F | RES 4.53M OHM 1% 1/4W 1206 | 874 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7321F10 | RES 7.32K OHM 1% 1/4W 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRG0805F130R | RES SMD 130 OHM 1% 1/8W 0805 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW08057K87BEEA | RES 7.87K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 840 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD7321F | RES 7.32K OHM 1% 1/3W 1206 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| D55342H07B71E5RWS | RES SMD 71.5K OHM 1% 1/4W 1206 | 956 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF1206DTC9K76 | RES 9.76K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 869 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10852 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.20343 | $0.20343 |
| 2000 | $0.19419 | $388.38 |
| 6000 | $0.18981 | $1138.86 |
| 10000 | $0.18911 | $1891.1 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.