Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RT2512BKE07732KL |
| LIXINC Part # | RT2512BKE07732KL |
| Өндіруші | Yageo |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 732K OHM 0.1% 3/4W 2512 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RT2512BKE07732KL ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RT2512BKE07732KL |
| Бренд: | Yageo |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Yageo |
| сериясы: | RT |
| пакет: | Tape & Reel (TR) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 732 kOhms |
| төзімділік: | ±0.1% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±50ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 2512 (6432 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2512 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RMCF1210FT124K | RES 124K OHM 1% 1/3W 1210 | 974 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2BTTD2374F | RES 2.37M OHM 1% 1/3W 1206 | 897 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD3360B50 | RES 336 OHM 0.1% 1/10W 0603 | 859 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PT2010FK-7W0R59L | RES 0.59 OHM 1% 1W 2010 | 991 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0402B2K2E | RES SMD 2.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 | 923 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| MMP100FRF22R6 | RES SMD 1% 1W MELF | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERA-6ARW112V | RES 1.1K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 3952 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP2512W270RJEC | RES SMD 270 OHM 5% 3.5W 2512 | 820 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW080582K0BHEA | RES 82K OHM 0.1% 1/5W 0805 | 841 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD1722B25 | RES 17.2K OHM 0.1% 1/4W 1210 | 939 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| 73M2AR033F | RES 0.033 OHM 1% 2W 2512 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC0402DR-078K06L | RES SMD 8.06KOHM 0.5% 1/16W 0402 | 852 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA0603FR-0712K7L | RES SMD 12.7K OHM 1% 1/10W 0603 | 940 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10828 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.38794 | $0.38794 |
| 4000 | $0.37557 | $1502.28 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.