Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | ESR10EZPJ4R3 |
| LIXINC Part # | ESR10EZPJ4R3 |
| Өндіруші | ROHM Semiconductor |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 4.3 OHM 5% 0.4W 0805 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | ESR10EZPJ4R3 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | ESR10EZPJ4R3 |
| Бренд: | ROHM Semiconductor |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | ROHM Semiconductor |
| сериясы: | ESR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 4.3 Ohms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.4W, 2/5W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0805 (2012 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0805 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.026" (0.65mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| SM4124JB1R00 | RES 1 OHM 5% 2W 4124 | 814 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RG2012N-470-B-T5 | RES SMD 47 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805E3650BST1 | RES SMD 365 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 999 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD2432A25 | RES 24.3K OHM 0.05% 1/8W 0805 | 993 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RR0816P-752-D | RES SMD 7.5K OHM 0.5% 1/16W 0603 | 38966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121043K0FKTA | RES SMD 43K OHM 1% 1/2W 1210 | 907 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P2BTTD7R32F | RES 7.32 OHM 1% 1/3W 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD8871F10 | RES 8.87K OHM 1% 1/8W 0805 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0402CRD07536RL | RES SMD 536 OHM 0.25% 1/16W 0402 | 960 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC1210FR-07240KL | RES SMD 240K OHM 1% 1/2W 1210 | 919 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW08055R10JNTA | RES SMD 5.1 OHM 5% 1/8W 0805 | 963 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1206JR-071ML | RES SMD 1M OHM 5% 1/4W 1206 | 207955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-H3EF2700V | RES 270 OHM 1% 1/6W 0603 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 15704 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.00982 | $49.1 |
| 10000 | $0.00881 | $88.1 |
| 25000 | $0.00809 | $202.25 |
| 50000 | $0.00759 | $379.5 |
| 125000 | $0.00748 | $935 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.