Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RK73B2HTTE243J |
| LIXINC Part # | RK73B2HTTE243J |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 24K OHM 5% 3/4W 2010 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RK73B2HTTE243J ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RK73B2HTTE243J |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RK73B |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 24 kOhms |
| төзімділік: | ±5% |
| қуат (ватт): | 0.75W, 3/4W |
| құрамы: | Thick Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±200ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 2010 (5025 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 2010 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.028" (0.70mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| PHP00805E59R7BST1 | RES SMD 59.7 OHM 0.1% 5/8W 0805 | 916 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206DRD0736KL | RES SMD 36K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 826 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RNCF0805BTE412R | RES 412 OHM 0.1% 1/8W 0805 | 971 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| WK73R2JTTE3570F | RES 357 OHM 1% 1W 1812 | 946 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2ETTD3321D100 | RES 3.32K OHM 0.5% 1/4W 1210 | 853 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04021R15FKEDHP | RES SMD 1.15 OHM 1% 1/5W 0402 | 998 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ETTD241J | RES 240 OHM 5% 1/2W 1210 | 817 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2BTTD561J | RES 560 OHM 5% 1/3W 1206 | 955 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AC0402FR-0716K9L | RES SMD 16.9K OHM 1% 1/16W 0402 | 855 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW121052R3FKTA | RES SMD 52.3 OHM 1% 1/2W 1210 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PHP00805E3481BST1 | RES SMD 3.48K OHM 0.1% 5/8W 0805 | 866 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S08F1582V | RES SMD 15.8K OHM 1% 1/4W 1206 | 938 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206191RBETA | RES 191 OHM 0.1% 1/4W 1206 | 926 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10953 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.03564 | $0.03564 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.