Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1ETTP93R1F10 |
| LIXINC Part # | RN73H1ETTP93R1F10 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 93.1 OHM 1% 1/16W 0402 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1ETTP93R1F10 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 15 - Apr 19 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1ETTP93R1F10 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 93.1 Ohms |
| төзімділік: | ±1% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±10ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0402 (1005 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0402 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.016" (0.40mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RC1206FR-07237KL | RES SMD 237K OHM 1% 1/4W 1206 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP0505B1K20JTP | RES SMD 1.2K OHM 5% 1.4W 0505 | 883 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW06034K22FKTC | RES SMD 4.22K OHM 1% 1/10W 0603 | 910 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| ERJ-S02F3740X | RES SMD 374 OHM 1% 1/10W 0402 | 850 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| Y14870R10000B0R | RES 0.1 OHM 0.1% 1W 2512 | 886 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73P1JTTD2870D | RES 287 OHM 0.5% 1/3W 0603 | 918 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| AA1206FR-07499KL | RES SMD 499K OHM 1% 1/4W 1206 | 944 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD3570F | RES 357 OHM 1% 1/3W 1206 | 836 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RL2010JK-070R24L | RES 0.24 OHM 5% 3/4W 2010 | 821 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1210FRD07210RL | RES SMD 210 OHM 1% 1/4W 1210 | 854 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CPF0603F8K45C1 | RES SMD 8.45K OHM 1% 1/16W 0603 | 951 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRGH0805F9K31 | RES SMD 9.31K OHM 1% 1/3W 0805 | 921 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G1ETTP7873C | RES 787K OHM 0.25% 1/10W 0402 | 933 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10896 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.12180 | $0.1218 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.