Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RN73H1JTTD3000A05 |
| LIXINC Part # | RN73H1JTTD3000A05 |
| Өндіруші | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES 300 OHM 0.05% 1/10W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RN73H1JTTD3000A05 ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | Apr 22 - Apr 26 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RN73H1JTTD3000A05 |
| Бренд: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | KOA Speer Electronics, Inc. |
| сериясы: | RN73H |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 300 Ohms |
| төзімділік: | ±0.05% |
| қуат (ватт): | 0.1W, 1/10W |
| құрамы: | Metal Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| температура коэффициенті: | ±5ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 155°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | AEC-Q200 |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.022" (0.55mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| Y1628100K000Q0W | RES SMD 100K OHM 0.02% 3/4W 2512 | 936 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT1206WRB07324RL | RES SMD 324 OHM 0.05% 1/4W 1206 | 966 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RMCF1210FT340K | RES 340K OHM 1% 1/3W 1210 | 973 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD2231A25 | RES 2.23K OHM 0.05% 1/16W 0603 | 925 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R1JTTD3831F100 | RES 3.83K OHM 1% 1/10W 0603 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW1206178KFEEA | RES 178K OHM 1% 2/5W 1206 | 995 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| CRCW04023R92FKED | RES SMD 3.92 OHM 1% 1/16W 0402 | 11115 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP47R5B25 | RES 47.5 OHM 0.1% 1/16W 0402 | 937 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73G2BTTD2802D | RES 28K OHM 0.5% 1/3W 1206 | 862 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73H1ERTTP8252D | RES 82.5K OHM 0.50% 1/10W 0402 | 920 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RK73G2ATTD1021F | THICKFILM RESISTOR 0805 | 987 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| PLT0805Z1652LBTS | RES SMD 16.5KOHM 0.01% 1/4W 0805 | 810 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S2ATTD3742D | RES 37.4K OHM 0.5% 1/4W 0805 | 904 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 10933 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.67165 | $0.67165 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.