Тек анықтама үшін
| Бөлшек нөмірі | RR0816P-561-D |
| LIXINC Part # | RR0816P-561-D |
| Өндіруші | Susumu |
| Санат | резисторлар › чип резисторлары-беттік бекіту |
| Сипаттама | RES SMD 560 OHM 0.5% 1/16W 0603 |
| Өміршеңдік кезең | Белсенді |
| RoHS | RoHS ақпараты жоқ |
| EDA/CAD үлгілері | RR0816P-561-D ПХД ізі және таңбасы |
| Қоймалар | АҚШ, Еуропа, Қытай, Гонконг САР |
| Болжалды жеткізу | May 17 - May 21 2026(Жылдам жеткізуді таңдаңыз) |
| Кепілдік | 1 жылға дейін [Шектеулі-кепілдік]* |
| Төлем |
|
| Жеткізілім | ![]() |
| Бөлшек нөмірі: | RR0816P-561-D |
| Бренд: | Susumu |
| Өміршеңдік кезең: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Санат: | резисторлар |
| Ішкі санат: | чип резисторлары-беттік бекіту |
| Өндіруші: | Susumu |
| сериясы: | RR |
| пакет: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| бөлігінің күйі: | Active |
| қарсылық: | 560 Ohms |
| төзімділік: | ±0.5% |
| қуат (ватт): | 0.063W, 1/16W |
| құрамы: | Thin Film |
| Ерекше өзгешеліктері: | - |
| температура коэффициенті: | ±25ppm/°C |
| Жұмыс температурасы: | -55°C ~ 125°C |
| қаптама / қорап: | 0603 (1608 Metric) |
| жеткізуші құрылғы пакеті: | 0603 |
| рейтингтер: | - |
| өлшем / өлшем: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| биіктігі - отыру (макс.): | 0.020" (0.50mm) |
| тоқтату саны: | 2 |
| сәтсіздік деңгейі: | - |
| RN73H1JTTD2002C10 | RES 20K OHM 0.25% 1/10W 0603 | 914 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H1ETTP4701F25 | RES 4.7K OHM 1% 1/16W 0402 | 984 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RS73F2ATTD3240F | RES 324 OHM 1% 1/4W 0805 | 968 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2ATTD6420A25 | RES 642 OHM 0.05% 1/8W 0805 | 844 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| TNPW040231R6FHED | RES 31.6 OHM 1% 1/10W 0402 | 829 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73R2BTTD3091D10 | RES 3.09K OHM 0.5% 1/4W 1206 | 803 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RC1218FK-072K43L | RES SMD 2.43K OHM 1W 1812 WIDE | 893 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN73H2BTTD7681C25 | RES 7.68K OHM 0.25% 1/4W 1206 | 864 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RCP1206B560RJS6 | RES SMD 560 OHM 5% 2.4W 1206 | 889 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| SG73S1JTTD3R3G | RES 3.3 OHM 2% 1/5W 0603 | 811 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RN731JTTD3090D10 | RES 309 OHM 0.5% 1/16W 0603 | 976 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| RT0805FRE075K62L | RES SMD 5.62K OHM 1% 1/8W 0805 | 10813 Тапсырыс туралы толығырақ |
|
| KTR18EZPF1243 | RES SMD 124K OHM 1% 1/4W 1206 | 961 Тапсырыс туралы толығырақ |
| Қоймада | 19277 - Тапсырыс туралы толығырақ |
|---|---|
| Дәйексөз шегі | Лимит жоқ |
| Тоқтау | Растау үшін |
| Ең аз | 1 |
Жылы кеңестер: Төмендегі пішінді толтырыңыз. Біз сізге мүмкіндігінше тезірек хабарласамыз.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.10000 | $0.1 |
| 5000 | $0.01162 | $58.1 |
| 10000 | $0.01042 | $104.2 |
| 25000 | $0.00957 | $239.25 |
| 50000 | $0.00944 | $472 |
Lixinc сізге ең бәсекеге қабілетті бағаларды ұсынады, баға ұсыныстарын қараңыз.
Толық ақпарат алу үшін бізге хабарласыңыз.